درباره ما

سیمابان

خرید کتاب در اندک زمان

 

به هلدینگ فروش کتابهای پزشکی سیمابان خوش آمدید.

این فروشگاه اینترنتی در نظر دارد که با فروش کتابهای پزشکی اورجینال و آفست، خدمتی ناچیز در جهت پیشبرد سطح علمی کشور و همچنین رفاه حال پزشکان گرامی انجام دهد.

و نیز با توجه به شعار برند سیمابان که همان [خرید کتاب در اندک زمان] است، با کوتاه کردن زمان خرید کتاب برای مشتریان گرامی ، گامی در جهت حفظ و ذخیره زمان برای پزشکان برداشته که همانا بحران کمبود زمان روز به روز بیشتر مشهود و محسوس است.

میگین چطور؟

با توجه به اینکه در کشور ما شرکت های انتشاراتی فراوانی وجود دارند که در حوزه چاپ و نشر کتابهای پزشکی فعالیت می کنند و  هر کدام هم کیفیت و فرمت صحافی و تعداد جلد خاص خود را دارند.

بنابراین پزشکان محترم و خریداران کتابهای پزشکی به ناچار برای خرید کتابهای مورد نیاز، یا باید برای خرید گزینه مطلوب و دلخواه خود ( از نظر سایز و کیفیت و تعداد جلد و نوع کاغذ و نوع صحافی) با صرف زمان زیاد با پرسش از تمامی ناشران کتابهای پزشکی به کتاب مطلوب خود دست یابند ، یا به ناچار باید از اولین شرکتی که در دسترس است کتاب مورد نظر را تهیه نمایند.

حال گروه ما و فروشگاه کتاب سیمابان چه کمکی می تونه بکنه؟

دلیل به کار بردن لفظ هلدینگ در اولین سطر از همین صفحه این است که این فروشگاه اینترنتی قصد دارد که کتابهای سایر شرکت های انتشاراتی را در این وبسایت معرفی کرده و به فروش برساند.

وقتی کاربری اقدام به خرید کتاب از سایت می نماید، پس از یافتن کتاب مورد نظر در سایت، می تواند کتاب موردنظرش را با تمام مشخصه های دلخواه خود خرید کند.

یعنی می تواند کتاب را با تعداد جلد دلخواه، در سایز و قطع دلخواه و با نوع صحافی دلخواه خرید کند.

کتاب از نظر نوع صحافی به انواع زیر تقسیم می شود

  • جلد سخت یا گالینگور (Hard Cover)
  • جلد نرم (Soft Cover)
  • سیمی فنری (Spiral Bound)

مشخصه های قابل انتخاب توسط کاربر در هنگام خرید کتاب؟

سایز

تعداد جلد

نوع صحافی